Zoznam prianí – vianočný knižný wishlistMôj knižný zoznam prianí:

Smrtiaca Biela – Robert Galbraith

Nová detektívka od Roberta Galbraitha, pseudonym Rowlingovej je na pulte kníhkupectiev od jesene, ale ja verím Vianociam. Pokračovanie príbehov detektíca Cormorana Strikea má zatiaľ dobré hodnotenia…

Zoznam prianí Smrtiaca biela Rober Galbraith


Meno vetra – Patrick Rothfuss


Prvý diel vynikajúcej série Kroniky kráľovraha vyšiel už pomerne dávno a bol dlho vypredaný, našťastie vydavateľstvo Aktuell urobilo dotlač. Navyše s krásnou mapou. Príbeh som už čítala, ale nemám ho v knižinici a preto je práve v tomto zozname.

Zoznam prianí Meno vetra Patrick Rothfuss

Temný duet – Victoria Schwab


Druhé pokračovanie príbehu Divoká píseň, ktorý sa mi nesmierne páčil. Netradičný príbeh o našom svete, v ktorom okrme iného žijú aj príšery. A práve jedna z nich je hlavnou postavou.

 wishlist Temnný duet Victoria Schwab

Píseň stínu – S. Jae- Jones


Opäť druhé pokračovanie, tentoraz jemne rozprávkového, fantasy a snového príbehu Píseň zimy. Toto pokračovanie vyšlo už pomerne dávno a ja som sa k nemu stále akosi nedostala. V prvej časti sa spoznávame s Elizabeth, ktorá sa dostáva do tajomného podzemia, kde vládnu prísne pravidlá.

Zoznam prianí wishlist Písen stinu S Jae Jonesová

Hraničiarov učeň VIII. – Králové Clonmelu – John Flanagan


Táto séria je moja srdcovka, milujem ju. Práve preto pracujem na tom, aby som ju mala komplet. Z pôvodnej 12 dielnej série mi už chýba iba ôsma časť Králové Clonmelu. Príbehy o mladom Willovi, ktorý sa stane učňom u tajomného hraničiara Halta sú skvelým čítaním a vrelo vám ich odporúčam.

Hraničiarov učeň Královén Clonmelu Jogn Flanagan

Na mojom wishlite, zozname prianí, je nepochybne omnoho viac titulov. Tieto sa však nachádzajú vo vrchných priečkach a práve preto si ich aj prajem na Vianoce. Samozrejme, nečakám, že dostanem všetky. Minimálne jednu však určite áno (vyberiem si ju u rodičov).
Ako ste na tom vy a knižné darčeky?


5 komentárov k “Zoznam prianí – vianočný knižný wishlist”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *