Zhrnutie – Čo priniesol mesiac kníh?

Marec je známy ako mesiac kníh, no tento rok na Slovensku, v Česku a vlastne na celom svete rezonuje téma nebezpečného vírusu. Ovplyvnilo to náš bežný život, ale ja sa chcem zamerať skôr na to pozitívne a zhrnúť, ako vyzeral tento mesiac.

mesačné zhrnutie

Blog

Napriek aktuálnej situácii sa mi podarilo byť pravidelne aktívna na blogu. Celkovo som zverejnila 9 článkov.
Najviac zhliadnutí mal každomesačný článok Knižné novinky.

Každému, kto rád píše odporúčam mrknúť na článku o literárnych súťažiach – 3x áno pre literárne súťaže

Netradične som zverejnila aj niečo z mojej literárnej tvorby a to poviedku Len jeden podpis. Ďakujem za vaše komentáre, poteší ma každý názor.

14 komentárov k “Zhrnutie – Čo priniesol mesiac kníh?”

 1. Tak tobyl hodně bohatý měsíc, na články i přečtené knihy 🙂 Na Sherwood se taky zrovna chystám a Krvavec už mám za sebou 🙂 Hezké čtení i v dubnu 🙂

  1. Ďakujem, aj tebe prajem príjemné čítanie a dobré knihy 🙂 Sherwood sa mi veľmi páčil, takže dúfam, že si ho užiješ aj ty.

  1. Ďakujem, no zásob kníh je dosť, ešte sa pustiť do čítania, lebo doma na poličke ma toho tiež dosť čaká. Ale lepšie mať zásoby 😀

 2. Pěkný počet knížek ti přibyl. 🙂 A koukám, že jsi četla samé zajímavé knihy. 🙂 Na Sherwood jsem hodně zvědavá, ale je mi jasné, že se k němu jen tak nedostanu.

  1. Veru, v počte nových kníh za mesiac je marec rekordom 😀 A tak skoro ho asi neprekonám. Sherwood za seba rozhodne odporúčam.

  1. Aj to je fajn, hlavné je, že čítaš ? Čo som pozerala na instagrame, niektorí čitatelia stihli aj desať či dvanásť kníh, ale podľa mňa je najdôležitejšie si to užiť a je jedno či ide o jednu knihu alebo desať ❤️

  1. Ďakujem ? Vieš čo nie, s češtinou nemám vôbec problém, ja nerozlišujem či je kniha v slovenčine alebo češtine. V češtine čítam už dlhé roky, začala som ešte na základke, takže je to v pohodke ?

 3. Dosť si toho stihla prečítať a teším sa na recenzie, ak teda plánuješ napísať. Hlavne tú Nadáciu, na to čakám ako psík na novú hračku ♥

  1. Nadácia určite bude aj recenzia, ale odporúčam ju, jedna z najlepších sci-fi aké som čítala, hlavne geniálne prepracované a premyslené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *