Zhrnutie | Aký je začiatok nového roka?

Január nám tardične prináša začiatok nového roka a dáva nám šance na predsavzatia, ale aj nové dobrodružstvá. Pozrite sa spoločne so mnou čo som stihla prečítať a zažiť v január.

mesačné zhrnutie

Knihy

Čítanie ide zatiaľ v novom roku pozvoľna a to najmä preto, lebo väčšinu januára som sa venovala skúškovému – odbornej literatúre, poznámkam a prácam. Na Goodreads som si na rok 2019 stanovila výzvu 70 knih rovnako ako v minulom roku.

Okrem iného si dovolím trošku sa pochváliť – stala som sa ambasádorkou festivalu SlavCon 2020. SlavCon je výborné podujatie pre všetkých knihomoľov, geekov, milovníkov fantasy, hier, histórie, cosplayov a mnohého ďalšieho,…
Samozrejme, postupne vám prinesiem info o celej udalosti, na čo sa môžete tešiť plus aj nejaké zaujímavosti zo zákulisia. Ak vás zaujímajú moje dojmy z minulého roka, môžete si prečítať tento článok.

slavcon 2020  festival podujatie Bratislava fantasy geek

Čo sa týka čítania, prečítala som 3 knihy:

Všetky tie svety – Juraj Čorba a Dávid Marcin
-prvá prečítaná kniha tohto roka je výborný grafický román so sci-fi námet a krásnymi ilustráciami od dvojice slovenských autorov

4 komentáre k “Zhrnutie | Aký je začiatok nového roka?”

    1. Ďakujem 🙂 Chcela som toho prečítať viac, ale popri škole na to nebol akosi čas. Každopádne vo februári chcem stihnúť viac, snáď sa to podarí.

  1. Tak to byl vydařený měsíc 🙂 Na Krvavec se taky těším a Červený úsvit jsme četla už před lety a byla z něj úplně nadšená 🙂 A zrovna tenhle víkend jsem byla i na Jumanji 2 🙂 hezké čtení i v únoru přeju 😉

    1. Prajem príjemné čítanie, Krvavec je fajn, taká fantasy oddychovka s niekoľkými nečakanými zvratmi ? Dúfam, že vydajú aj pokračovanie Červeného úsvitu.
      A ďakujem, tiež prajem vydarený február ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *