Zákulisie samovydávania | Ako vydať knihu?

Názov: Zákulisie samovydávania
Autorka: Michaela Zamari
Rok vydania: 2020
Počet strán: 228

Zákulisie samovydávania, ako už napovedá názov knihy, prináša poznatky o vydávaní kníh. Primárne sa autorka Michaela Zamari sústredí najmä na to, aké je to vydať si knihu sám, na vlastné náklady. Najlepšie je, že píše o vlastných skúsenostiach a situáciach, ktoré zažila. Vie teda nielen poradiť, ale aj informovať z prvej ruky.

Myslím si, že väčšinu knihomoľov zaujíma ako sa rodí taká kniha a čo sa s ňou deje v procese publikovania, až kým ju nemáme v ruke (alebo čítačke). Taktiež mnoho autorov možno uvažuje o vydaní knihy na vlastné náklady, no má pred týmto krokom rešpekt.

7 komentárov k “Zákulisie samovydávania | Ako vydať knihu?”

 1. Autorku vídavam (jej knihy) na pulte s erotickou beletriou, ktorá ide mimo mňa, ale táto kniha mi padla v kníhkupectve do oka už hneď keď vyšla (ešte pred touto karanténou) a aj tvoja recenzia ma nahlodáva na to, že by som si ju chcela prečítať. Keď som bola malým dievčaťom, snívala som o tom, že raz budem autorkou ako je J.K. Rowling, dnes ma to toľko neláka, hoci písanie pre mňa veľa znamená doteraz.
  Rada by som si ju prečítala už iba z toho dôvodu, aby mi mohla padnúť na konci sánka, že koľko toho vydavateľ alebo spisovateľ musí spraviť, aby kniha vyšla včas.

  1. Áno, Michaela Zamari príše erotickú beletriu a priznám sa, že toto je moja prvá kniha, ktorú som od nej čítala a čítala sa skvele, takže možno niekedy siahnem aj po zvyšku jej tvorby. Každopádne, túto knihu odporúčam a myslím si, že by sa ti mohla naozaj páčiť, je tam super info.

 2. Great post. I used to be checking continuously this blog and I am
  inspired! Extremely helpful info specifically the ultimate phase 🙂
  I deal with such information a lot. I was looking for this particular info for a long time.

  Thanks and good luck.

 3. I am not sure where you are getting your info, but great topic.

  I needs to spend some time learning much more or understanding more.

  Thanks for magnificent info I was looking
  for this info for my mission.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *