Vianočná súťaž o dva balíčky

Už dlhšie som uvažovala nad súťažou a Vianoce mi prišli ako vhodný čas. S blížiacimi sa sviatkami je tu vianočná súťaž o dva balíčky Dávnejšie bola jedna súťaž na instagrame (ak ma nesledujete, budem rada ak mrknete na môj profil @my_fantasydream) a preto je čas urobiť jednu aj na blogu.
Čo môžete vyhrať a ako sa zapojiť? Všetko sa dočítate nižšie v článku.

vianočná súťaž blog my fantasy dream casion

19 komentárov k “Vianočná súťaž o dva balíčky”

  1. Momentálne je mojou najobľúbenejšou postavou Pútnička (Vanesa) z knihy Hostiteľ od Stephenie Meyer…
    Celý nápad bol originálny a jednoducho úžasný a aj napriek počtu strán som ju prečítala rýchlo. Vtiahla ma do deja a ja som ji nevedela pustiť z ruky ❤… Takže naj kniha ?

  2. Nemôžem si pomôcť ale už dlho milujem grófa Draculu 🙂
    Naj kniha tohto roka je pre mňa Králové Wyldu od Nicholasa Eamesa – je to fantasy s úžasným humorom

  3. Tento rok som prečítala veľa kníh.No asi najlepšia bola od Emili Beňovej – Temný anjeli 1 – Posolstvo.Kniha má viacej dielov no zatiaľ som prečítala iba tento prvý diel.Moja obľúbená postava je z tejto knihy a volá sa Madison Wiliamsova.Kniha je super lebo je plná misteriozna,nadprirodzena a tojomna.Žáner knihy je super šitý akurát pre mňa. Milujem takéto knihy.Viem si pri ich čítaní úplne oddýchnuť.

  4. Oblúbená postava Harry Bosch svojrázný detektív páči sa mi jeho zmýšlanie city a že sa snaži vždy vyriešit prípad takže teraz čitam knihy od M.Connelly napr.Park ozven. Mesto kosti Poslední šance Falešný hráči proste všetky jeho knihy sa dobre čitajú

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *