SlavCon ambasádori – Zo zákulisia

SlavCon má ambasádorov po prvýkrát, je nás päť a fungujeme na rôznych komunikačných kanáloch. Instagram, Facebook aj blogy, ide o rôznu zmes a každá z nás (pretože sme samé ženy) využíva niektoré siete viac a iné menej. To bola hneď prvá vec, ktorá sa mi na našom malom kolektíve páčila. Zámerne hovorím malom, pretože aj vďaka tomu sme si na stretnutí pokecali, mali sme možnosť sa spoznať a za to som veľmi vďačná.

ambasádorky SlavConu, hosť spisovateľka Majka Danihelová, vedenie SlavConu aj vedúca ambasádorov Jaji

Na stretnutí nechýbali ani dve skvelé dámy z organizačného tímu a to hlavná pani šéfová spolu s vedúcou marketingu. Obe boli príjemné a najmä, prezradili nám zákulisné pikošky a informácie o programe. Nechýbala ani skvelá bloggerka Jaji, ktorá má ambasádorov pod palcom.

Prezradím napríklad, že bude možnosť na tematické fotenie, kreatívne workshopy, ale aj predvádzacia jazda Teslou. A to je len zlomok toho, čo sa na SlavCone bude diať!

Nechýbali ani darčeky

Okrem riešenia programu, marketingu a celého festivalu sme si neodniesli iba informácie. Spolu s nimi sme si odnášali výbornú plátenú SlavCon tašku plnú darčekov.

SlavCon merch urobil veľkú radosť, okrem tašky sme dostali aj hrnčeky (v rôznych farbách) a praktické perá so zápisníkmi. K tomu celá hromada sladkostí (ach, áno, niekto ma chce vykŕmiť) a tiež káva (naozaj milujem kávu).

Medzi darčekmi nechýbala ani kniha. Získala som young adult knihu Láskohledači z vydavateľstva Grada. . Česká autorka Tereza Barvíková príde aj na festival, takže sa pokúsim uchmatnúť aj autogram (a najmä sa teším na besednu s ňou).

Domov som, verím, že ako ostatní slavcon ambasádori, odchádzala nadšená. A ešte viac namotivovaná dostať na tento super festival čo najviac ľudí. Prečo? Lebo organizačný tím je skvelý, pripravuje rôznorodý program, ktorý zaujme ako besedami a prednáškami, tak aj sprievodnými akciami. Nebude chýbať pohyb, možnosť kreatívneho vyžitia, oddychové a zábavné zóny a k tomu skvelí ľudia.

4 komentáre k “SlavCon ambasádori – Zo zákulisia”

    1. To chápem, ja som tak mala pochybnosti, keď som prvýkrát išla na Humbook do Prahy, bola som z toho celkom aj vyklepaná a zachránilo ma, že sme sa potom dohodli viaceré a stretli sme sa na stanici ? Tak snáď raz sa dostaneš aj na SlavCon, veľmi v to dúfam, lebo je tam super priateľská atmosféra.

  1. Tohle vypadá opravdu neskutečně dobře. Jsem ráda, že se obdobné akce pořádají a hlavně dostávají do podvědomí lidí. Letos se poprvé chystám na Svět knihy a hodně se těším 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *