Rozumbrady | Zábavou sa učíme

Stretnutia geekov a fanúšikov najrôznejších fandomov, zábavné vedomostné kvízy, súťaže a spoznávanie nových ľudí. Tak by sa veľmi v skratke dalo opísať združenie Rozumbrady.

Kto, ako a načo?

Kreatívny tím, dnes známy ako Rozumbrady započal svoje zábavné akcie v roku 2014. Priznám sa, že som sa o tejto partii dozvedela až teraz a veľmi ma to mrzí (toľko premhraného času ?‍♂️). Začalo to partiou kamarátov, ktorý vyskúšali urobiť jeden event a vďaka skvelej odozve sa v práci rozhodli pokračovať. O pár rokov neskôr vzniklo oficiálne občianske združenie Rozumbrady a teraz pravidelne organizujú rôzne podujatia.

6 komentárov k “Rozumbrady | Zábavou sa učíme”

    1. Súhlasím a ja osobne ich aj obdivujem, určite to nie je jednoduché organizovať takéto súťaže a podobne a nie každý sa na to podujme, takže dúfma, že budú pokračovať ?

  1. Fakt som už dlho na tvojom blogu nebola… Ach jaj, no škoda, že som sa o tom dozvedela dva týždne po tom kvíze a zrovna je teraz aj tá karanténa. No ale po tom, keď sa toto uzavretie skončí, môžeš so mnou počítať. Dosť ma to láka. A možno sa mi podarí prečítať konečne Pána Prsteňov (minimálne prvý diel).

    1. To by bolo super ❤️ Určite bude fajn, keď pôjdeme aspoň dve, môžeme sa pridať aj k nejakému tímu ? A keby som nevedela trafiť na miesto konania kvízu, ty ma zachrániš ? Tak verím, že keď budú priaznivejšie podmienky, tak sa na nejaký ich event vyberieme ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *