Rok plný míľnikov a zmien

Dovidenia, Albatros Media Slovakia

S ukončením štúdia je spojený aj odchod z mojej práce v Albatrose, kde som na čiastočný úväzok riešila administratívu a priplietla som sa aj na marketing. Bola som tak 10 mesiacov, takže to bolo ťažké lúčenie so všetkými skvelými ľuďmi – a prísunom pravidelných knižných noviniek :). Zopár pikošiek zo zákulisia si môžete prečítať v samostatnom článku.

Samozrejme, stále sledujem dianie v tomto super vydavateľstve aspoň cez sociálne siete a teším sa na všetky tie skvelé príbehy.

Albatros Bibliotéka 2019

Život dospeláka je…

…rýchly. To som zistila ako prvé, len čo som rovnými nohami vkročila do novej práce. Podarilo sa mi v júli zamestnať na oddelení marketingu v Žiline vo firme Bioruža, kde riešim marketing pre e-shop s prírodnou a bio kozmetikou (nie, za túto reklmu mi neplatia, ale áno, máme super vecičky 😀 ).

Zaúčanie bol kolotoč nových povinností a zručností a teraz po takmer troch mesiacoch vo firme sa stále ešte učím nové veci a riešim nové situácie. Každopádne, je to super práca, ale spolu s dochádzaním mi zaberá takmer celý deň.

A keď prídem o pol šiestej večer domov už sa mi po celom dni pred PC nechce veľmi písať článok alebo recenziu. Každopádne, už sa to pomaličky utriasa a ja verím, že si stále nájdem čas na blogovanie, články a recenzie, lebo ma to ešte neomrzelo (a snáď ani vás).

A aby toho nebolo málo

K tomu všetkému, lebo načo robiť veci v malom, som si v septembri oficiálne zmenila priezvisko. Stala sa zo mňa šťastne vydaná žena. Predsvadobné zhony boli spojené s riešením opatrení, ale napokon všetko skvele dopadlo. A hoci nám pršalo, zábava trvala až do rána.

Ak by vás to nenudilo, spíšem aj samostatný článok, len čo budem mať aj nejaké oficiálne fotky od fotografky. Zatiaľ aspoň takto jedna „mobilovka“.

Takže tak

Stále som tu, žijem rýchly život dospeláka, balansujem medzi prácou, manželom, knihami a ďalšími koníčkami. To ešte nie je rok 2021 na konci.

A som rada, že občas mám aj závan kreativity a napíšem článok alebo nafotím knižné fotky na Instagram či urobím krátke video na TikTok.

Ak ste sa dočítali až sem, tak vám srdečne gratulujem (a už končím, sľubujem). Budem rada, ak mi napíšete ako ste na tom aktuálne vy. Ako zvládate realitu okolo seba a čo vás postretlo tento rok?

Jeden komentár k “Rok plný míľnikov a zmien”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *