Nebeská jazda | Boj o záchranu Zeme

Nebeská jazda Odkaz Atlantídy Juraj Hrežo fantasy

Názov: Nebeská jazda
Autor: Juraj Hrežo
Počet strán: 302
Rok vydania: 2019

Nebeská jazda patrí medzi slovenské fantasy novinky, ktoré ma zaujali. So zvedavosťou som sa začítala do príbehu siahajúceho do Atlantídy, ktorá je zmietaná vojnou.  

Súperia proti sebe dve strany a ako to už býva, je to takpovediac biela a čierna. Na oboch stranách sú velitelia, resp. veliteľ a proti nemu stojí biela kňažná. Atlantída zanikne, v tomto sa nekoná žiadne prekvapenie. Hlavní dvaja protagonisti však prežijú, zachránia ich tajomné bytosti z vesmíru, ktoré ich privedú k životu. Pripravili pre nich tajomnú misiu na záchranu Zeme, pričom musia odložiť nepriateľstvo a začať spolupracovať. Začína sa tak divoký mix udalostí naprieč časom.

6 komentárov k “Nebeská jazda | Boj o záchranu Zeme”

  1. Ajaj, škoda že se tohle tolik nepovedlo. Přitom na první pohled podle obálky jsem si říkala – pane jo, to by mohlo stát za to 🙂 No nevadí, určitě se najde i lepší čtení 🙂

    1. Ono keby to prešlo korekciou myslím, že by to bolo lepšie spracované, taký druhý názor obvykle pomôže ? Preto mám dojem, že to redakciou asi neprešlo a je to cítiť.

  2. No, na túto recenziu som sa fakt tešila, pretože sa mi zdala sľubná tá kombinácia a ja si rada čítam všelijaké takéto diela, kde sú mimozemšťania a tak. Ale aj tak by som rada dala šancu tejto knihe, takže asi si ju prečítam.

    1. Som rada, že som ťa neodradila (ani to nebol úmysel recenzie ?) a budem rada, ak dáš knihe šancu a porovnáme si dojmy ? Pokojne ti ju môžem požičať ak budeš chcieť ?

  3. Na první pohled mě kniha zaujala. Ale jakmile jsem zjsitila, kolik fantasy prvků tam je, přijde mi to příliš překombinované. A knihu tedy nechám být.

    1. Mňa tiež zaujala, aj keď anotácia vlastne nič takého neprezradila, ale chcela som dať šancu domácemu autorovi (aj som mu ju vlastne dala). Presne, na mňa to bolo prekombinované, ale možno niekoho zaujme ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *