Najlepšie knihy za rok 2020

Vyberanie tých najlepších knižných príbehov je vždy náročná činnosť. Každý dobrý príbeh má niečo do seba, super zápletku, prostredie či postavy, ktoré nás hneď vtiahnu do deja. Odhodlala som sa spísať Najlepšie knihy za rok 2020, samozrejme z tých, čo som čítala ja osobne. Jednotlivé poradie kníh nie je odstupňované, všetky sú moje naj. za minulý rok.

Aké tituly sa dostali do mojej top 10 za rok 2020?

8 komentárov k “Najlepšie knihy za rok 2020”

  1. Niektore knihy su super, moja naj kniha ktoru som cital v roku 2020 aj ked nie je z toho roku bola Olalla od Stevensona. Odporucam.

  2. Pěkná Top 10. 🙂 Popravdě, já též přemýšlela, že bych udělala Top 10, ale nakonec jsem to nechala být, jelikož těch dobrých knih je až moc. 😀

    1. Ďakujem ? Veru, ten výber vôbec nebol jendnoduchý, ale chcela som aspoň takto dať priestor aj knihám, na ktoré zatiaľ nie sú napísané recenzie (a možno ani nebudú, aspoň nie tak skoro) ?

    1. Rozhodne odporúčam 😀 Moja super kamoška ho miluje, ona čítala aj ďalšie jeho série a nenápadne ma k nemu priviedla. Najskôr som čítala trilógiu Pomstitelia a tá bola výborná, teraz som sa dostala k Vzhuru k obloze a je to tiež skvelé, pritom každá tá séria je úplna odlišná a to je na tom to najlepšie 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *