Marec | Mesačné zhrnutie

Marec je mesiacom kníh a tak sa poďte spolu so mnou pozrieť aký bol u mňa tento mesiac. Čo som prečítala a aké knihy mi v marci pribudli do knižnice?

mesačné zhrnutie

Blog

Najskôr začneme blogom a tým, čo sa tu v marci dialo. Celkovo som zverejnila 5 článkov, čo ma veľmi teší, držím si obvyklý priemer.

V úvode mesiaca to bolo Mesačné zhrnutie za február a následne som prvý marcový týždeň venovala knihám vydavateľstvo CooBoo. A to najmä na sociálnych sieťach, kde som s heštegom #coobootyzden každý deň odporúčala jednu knihu z tohto vydavateľstva.


V súvislostí s týmto mini projektom som zverejnila aj článok:
5 dôvodov prečo čítať Smrteľné stroje

zaslepene vojska cooboo

7 komentárov k “Marec | Mesačné zhrnutie”

    1. To áno hoci mne obálka najskôr neevokovala high fantasy a skôr som čakala trošku iné smerovanie príbehu, ale potešilo ma, že je to fantasy žáner 😀 Aaach to áno uteká to neskutočne.

  1. Povstanie ničoty má krásnu obálku! Žiadnu z menovaných kníh som ale osobne nečítala, takže sa k nim veľmi vyjadriť neviem. Čo sa týka aký bol marec, tak… Vlastne ani neviem. Práca, doma, práca… Nič moc no 😀

    1. Súhlasím, celkovo Griša má krásne prevedenia jednotlivých kníh, ale táto trojka je topka 😀 Tak hádam sa to bude už len zlepšovať 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *