Ktorý známy autor zavíta na SlavCon?

SlavCon je trojdňový festival fantastiky a popkultúry, ktorý sa v bohatom programe plnom prednášok, besied a kvízov venuje rôznym žánrom a témam. Na tento rok si do kalendárov poznačte dátum 17.-19. 4. 2020, práve vtedy sa všetci fanúšikovia, geekovia a knihomoli stretnú v Bratislave.

Uvažujete, že by ste išli? Nechce sa vám?
V dnešnom článku vám prezradím meno jedného z hostí, ktoré rozhodne preváži misky váh a pomôže vám správne sa rozhodnúť, aby ste na festival išli.

slavcon 2020 festival podujatie Bratislava fantasy geek

5 komentárov k “Ktorý známy autor zavíta na SlavCon?”

 1. Černokňažníka som od neho čítala aj ja, a je škoda, že len tú sériu, ale tiež som na ňu natrafila vďaka tvojim recenziám, takže je super, že to robíš, pretože to považujem za jednu z najlepších sérií.
  A na Slavcon neviem, či mi zostane čas alebo financie, pretože hneď ďalší týždeň idem do Viedne, ale keby mi vyšiel aspoň ten jeden nejaký deň, bolo by to super. ^^

  1. Júú to som rada, tiež si robím zálus na ďalšie jeho knihy, snáď sa k nim čoskoro dostanem ? Jasné, to chápem, tento rok je aj jednodňový vstup, ak by ti aj nevyšiel čas a čo sa týka financií, tiež chápem a odporúčam prepredaj 🙂 V predpredaji je trojdňová vstupenka za 14 eur (na mieste za 20) plus sa to dá aj skombinovať so vstupmi pre viacerých ľudí ?
   Podrobné info tu: https://slavcon.sk/sk/pre-navstevnikov

 2. Vďaka tej druhej indícii som to uhádla. 😀 Normálne by som to nevedela, ale nedávno som o ňom písala v liste a pri tej príležitosti som okrem toho, čo som o jeho knihách vedela, hľadala aj nejaké zaujímavosti. No a keďže vo Vyhniach sme raz boli na školskom výlete, toto som si zapamätala. 😉

  1. Júú som rada, že aspoň niekto naozaj skúšal hádať podľa indícií (možno aj viac ľudí, ale ty si to napísala ❤️) Je to super, že si pamätáš takéto zaujímavé info ? Dúfam, že si urobíš čas a prídeš na SlavCon, program je super, okrme Červenáka prídu aj ďalší super autori ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *