Knižný status IV. – Letné aktuality

Aktuálne čítam?

Momentálne mám už dlhšie rozčítaný prvý diel série Pán prsteňov – Spoločenstvo prsteňa a blížim sa do finále. Je to rereading, čiže opätovné čítanie a aj preto sa nikam neponáhľam a knihu čítam aj popri iných tituloch.

Posledná zrecenzovaná?

Ak berieme poslednú blogovú recenziu, tak ide o knihu Gwind : Sama za seba – Livia Hlavačková. Netradične som však urobila aj jednu videorecenziu na knihu Dum v blankytně modrém moři – TJ Klune, ktorú si môžete pozrieť na mojom Instagrame alebo TikToku (stačí kliknúť).

Gwind hlavackova artis omnis fantasy

Čaká na zrecenzovanie?

Keďže nerecenzujem každú prečítanú knihu a času je menej, viac vyberám o ktorej knihe na blog napíšem. Určite sa môžete tešiť na recenziu knihy Koniec Zemského kráľovstva – Elise Kova. Je to tretí diel ya fantasy série Mágia živlov, ktorú vrelo odporúčam (ak pochybuješ, prečítaj si toto). Už len sa dokopať k dokončeniu rozpísanej recenzie a hurá publikovať 😅.

Najnovšia kniha v mojej knižnici?

Naposledy mi pribudla kniha Smrtiaca biela. Je to štvrtý diel detektívnej série Cormoran Strike od Roberta Galbraitha alias J.K. Rowlingovej. Prvé tri knihy sa mi veľmi páčili, len k štvortke som sa akosi dlho nevedela dostať až som ju teraz “ulovila” z druhej ruky na Čarovnej poličke.
V origináli vyšiel už aj piaty diel a tak dúfam, že sa mi podarí Smrtiacu bielu prečítať skôr, než do kníhkupectiev dorazí ďalšia časť (v slovenčine vychádza Búrlivá krv už v septembri).

Predošlý Knižný status III. (ešte z roku 2020 😅)

Ako ste na tom vy a vaše letné aktuality? Dajte mi v komentári vedieť čo dobrého čítate alebo ešte len plánujete čítať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *