Knižný status III. | Jesenné čítanie

Naposledy prečítaná kniha?

Poslednou dočítaným príbehom je novinka od Victoria Schwab – Mesto duchov. Prvá časť ya fantasy série Cassidy Blake o dievčati, ktoré dokáže vidieť duchov a napriek tomu sa snaží žiť normálny život. Predtým som dočítala prvú časť Zaklínača v novom slovenskom vydaní a nesmierne som si to užívala. Takže toto sú moje dve naposledy prečítané tituly.

Naposledy zrecenzovaná kniha?

Najnovšou recenziou, ktorá pribudla na blogu je young adult fantasy srdcovka Prvá veterná čarodejka. Elise Kova vytvorila skvelé postavy a svet, takže za seba vrelo odporúčam jej sériu Mágia živlov. A tie krásne obálky sú iba super bonus.

mágia živlov elise kova

Rozčítané knihy?

Obvykle mávam rozčítaných viac než jednu knihu a inak tomu nie je ani teraz. Aktuálne mám rozčítané dve knihy. E-book Slepý život – Večná lož od slovenskej autorky H.J. Bornemisza a papierovú knihu Čarodějné znamení – Den Patrick. Obe knihy majú spoločný žáner – sú to high fantasy príbehy. A v oboch tituloch som ešte iba na začiatku a väčšina príbehu ma iba čaká.

Knihy, ktoré čakajú na prečítanie?

Na prečítanie vždy na poličke čaká hneď niekoľko kníh. Niektoré už poriadne dlho. Naposledy som v Knižnom statuse spomínala Zaklínača, chcem si dať rereading série a rovnako tak Hunger games. Z ešte nečítaných kníh sú v poradovníku aj záver série Krajina príbeh, Setkání stínů – Victoria Schwab a požičaná kniha Výhled na hvězdy – Brandon Sanderson.

Knihy, ktoré čakajú na zrecenzovanie?

Vždy si vyberám knihy, na ktoré chcem písať recenzie či už sú to tituly vrámci spolupráce alebo z mojej knižnice. Letmá konzultácia s mojím zápisníkom mi potvrdila, že to je aktuálne pomerne veľa titulov.
Najbližšie sa môžete tešiť na Mesto duchov – Victoria Schwhab, ale aj Veru Dietzovú si prosm nevšímajte – A.S. King. Rada by som vám predsavila sériu Smrteteľné stroje, nedávno som dočítala štvorku, ešte sa však rozhodujem, či to budú samostatné recenzie alebo jeden článok s vypichnutými bodmi, ktoré sa mi na sérii páčili najviac (pokojne dajte vedieť čo by ste uvítali viac).

Predošlý Knižný status II.

9 komentárov k “Knižný status III. | Jesenné čítanie”

    1. Ďakujem ❤️ a vďaka aj za vyjadrenie sa k Smrteľným strojom, osobne sa tiež viac prikláňam k jednému článku celkovo na sériu ?

    1. Jéé som rada, že sa ti nový Zaklínač páči, ja som z neho nadšená, aj keď niektorým ľuďom sa nepáčia tie obálky, ale tak zasa sto ľudí sto chudí nech si každý vyberie 😀

    1. Haha presne presne veľa kníh a nie je kedy čítať. Mesto duchov je skvelé, môžem vrelo odporúčať 🙂 A Zaklínača asi ani odporúčať netreba 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *