Knižný status II. | Čítanie na leto

Prvý knižný status na tomto novom webe som zverejnila koncom marca, teda v „karanténnom“ odbodbí. Ide o nepravidelne zverejňovaný článok so zhrnutím mojej aktuálnej knihomoľskej situácie. Tiež menšie plány v recenziách a aké čítanie na leto si pripravujem.

Knizny status knihy literatura fantasy

Najnovšia kniha?

Posledným prírastkom do mojej knžinice je novinka Cassandry Clare – Červené zvitky mágie. Ide o ďalšú tieňoloveckú sériu s názvom Najstaršie kliatby tentoraz v hlavnej úlohe s Alecom a Magnusom. A práve tieto dve postavy ma dotiahli k ďalšej autorkinej knihe, verím, že si čítanie užijem.

10 komentárov k “Knižný status II. | Čítanie na leto”

 1. Vzhůru k obloze mám na poličke odkedy vyšla a teraz je už aj druhý diel v kníhkupectvách. Tá ma zaujala žánrovo a ešte aj obálka je neskutočne krásna.
  K Tieňoloveckým ságam ma to vôbec neťahá, pretože som sa nevedela prekúsať druhým dielom (pokúšala som sa o to dvakrát, pretože je to tak obľúbená séria, ale vždy som skončila na tom istom mieste a ďalej to už nešlo).
  A kníh na leto je veľa. Na jednej strane je to dobre, ale rezignovala som na nejaký zoznam, pretože ho skoro nikdy nedodržím a povedala som si, že si prečítam to, na čo mám zrovna náladu. 🙂

  1. Mne Vzhuru na oblohe požičala kamarátka, ktorá mi to vrelo odporúčala a tak som dala na jej radu, zatiaľ som iba na začiatku, ale baví ma to a verím, že to bude stáť za to. Dvojku som videla, obe časti majú super obálky a navyše Sanderson je skvelý autor, čítala som od neho trilógiu Pomstitelia.
   Cassandra Clare a jej Tieňolovci nesadnú každému a ja som voči niektorým veciam mala tiež výhrady, ale Magnus a Alec sú moje obľúbené postavy tak som tomu dala šancu 😀

   1. Áno, tie obálky sú nádherné!! ♥ A tú trilógiu Pomstitelia by som si tiež rada prečítala. No… Niekedy si vravím, že by mohli na chvíľu prestať vydávať vydavatelia knihy, pretože nestíham všetko čítať. 😀 Resp. čítala by som viac, keby som sa neučila jazyky 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *