Knižný status I. | Obdobie karantény

Rozhodla som sa pokračovať v rubrike, ktorú som vytvorila na starom blogu. Knižný status je zhrnutie mojej akutálnej knihomoľskej situácie.

Tieto články nebývajú pravidelne, vychádzajú občas a poodhalia čo čítam, na aké recenzie sa môžete tešiť alebo čo mi pribudlo do knižnice.

Najnovšia kniha?

Najnovšie knihy sú z nedávneho nákupu v Knihy Dobrovský. Nalákala ma akcia na young adult novinku Hříšní světci a k nej som prihodila Hrady z písku.
Plus, vďaka štedrosti Martinusu a Knihy Dobrovský som si zadarmo stiahla e-booky: Strážcovia Varadína (Červenák), Pasažier 23 (Sebastian Fitzek), Světla na obloze (Lisa Lueddecke) a TY (Stephan R. Meier).

15 komentárov k “Knižný status I. | Obdobie karantény”

 1. Ja mám počas karantény rozčítaného Harryho Pottera 5. 🙂 Nejako ma tá knižka dokáže vždy upokojiť. Knižky zadarmo sa páčia aj mne, chystám sa na ne. 🙂

  1. HP 5 je moja srdcovka, takže ťa úplne chápem ? A je to naozaj super, že dali tieto e-booky dostupné pre všetkých, aj Audiotéka tuším dala nejaké audioknihy zadarmo, ale mňa už toho na poličke čaká na prečítanie naozaj veľa, takže nejdem zháňať zatiaľ nič iné ??

 2. Moc hezký článek. 🙂 Já teď momentálně nemám nic rozečteného, ale v pondělí se vrhnu na Kašlu na muže. Jinak v mých plánech je přečíst si pár sérií mang, zatím jsem teda na Bleach a Královké hře. 🙂

  1. Ďakujem, som rada, že sa ti článok páči. Prajem príjemné čítanie, Kašlu na muže znie podľa názvu zaujímavo (aj zábavne) tak dúfam, že si čítanie užiješ.

 3. Vďaka tebe som si stiahla e-knihy z Knihy Dobrovský aj ja ☺. Tak sa z toho tešííím, o Martinuse som vedela, ale toto veru nie :D. Takže nová zásoba čítania!♥
  Teším sa na recenziu knihy Sherwood, tá vyzerá skvelo!
  Mňa čaká na čítanie ešte posledných päť knižných restov, čo som dostala na recenzie, a potom sa už konečne púšťam do kníh, ktoré mi zapadajú na poličke prachom…ale teraz budem asi čítať Kde raky spievajú alebo Snehová sestra, ešte sa musím rozhodnúť :).

  1. Jéé som rada, že som niekomu dopomohla k dobrým knihám ❤️ Prajem príjemné čítanie, Sherwood sa mi veľmi páčila, môžem iba odporúčať ?

 4. Super článek, já mám pocit, že co začala karanténa, tak všichni mají najednou hromadu času, jen já nestíhám vůbec nic 😀 Ale jinak teď po malinkatých krůčkách čtu 3. díl Naturalisty – Teorii vraždy a tuhle sérii mohu jedině doporučit 😀

  1. Ďakujem za tip, na sériu sa mrknem. No, ja tiež nemám až toľko času ako som si myslela, lebo sa učíme online a máme dosť zadaní, ale inak nikde nechodím a tak aspoň čítam ??

 5. Veľmi pekné zhrnutie, určite obdobie karantény prospieva tvojmu počtu prečítaných kníh. 😀 Na recenziu na Nadáciu sa budem tešiť, tvoj názor ma zaujíma.
  Ja mám rozčítané stále Prečo spíme, a Pána Prsteňov 1 v angličtine, hihi, ale keďže čítam pred spaním, tak mi to dosť dlho trvá.

  1. Ďakujem, ono čítaniu napomáha aj to, že priateľ prišiel zo zahraničia a má dvojtýždennú karanténu ?? Ale našťastie mu už končí tak ak bude fajn počasie chceme vybehnúť aspoň niekam na kopec. Inak Pán prsteňov v angličtine to klobúk dolu, ja by som Tolkiena po anglicky asi nezvládla, ešte nie som na takej úrovni ???

 6. Super článek. Já mám rozečtené čtyři knihy, řekla bych, že za to může menší čtenářská krize – snažím se najít, co by mě z ní dostalo 😀 Jinak mě taky moc zaujali Hříšní světci a taky jsem zvědavá, co řekneš na Sherwood, protože ho mám v knihovně, ale ještě jsem se k němu nedostala 🙂

  1. Ďakujem ❤️ Sherwood je výborný, za seba môžem vrelo odporúčať. Tak dúfam, že nájdeš knihu, ktorá ťa vytrhne z čitateľskej krízy ??

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *