Knižný júl

Pochovaní zaživa – Dominik Dán | Slovart
Fanúšikovia detektívok a najmä tých z pera Dominika Dána si prídu na svoje. Slovart vydáva ďalší prípad z oddelnia vrážd vyšetrovaný známou skupinou detektívov. Ako už napovedá názov, obete – v tomto prípade postarší ľudia – sú pochovávaní zaživa. Kniha vychádza aj v limitovanej edícii s podpisom autora a špeciálnou obálkou.

V klietke – Ellison Cooper | Ikar
Ďalšiu detektívnu novinku nám ponúka Ikar. V klietke je príbeh neurologičky pracujúcej pre FBI. Skúma mysle sériových vrahov a ako to už býva, nebude to jednoduchá úloha. Obzvlášť, keď sa nájde telo mladého dievčaťa zatvoreného a vyhladovaného v klietke.

Časodejovia : Koruna času – Natalja Ščerba | Fragment
Séria o kúzelníkoch ktorý dokážu bojovať s časom sa chýli ku koncu. V júli vychádza záverečná šiesta časť, v ktorej sa odohrá súboj o trón času. Príbeh plný napätia, dobrodružstva a nadprirodzena spolu s krásnou obálkou, ktorá je ladená v rovnakom štýle ako predošlé časti.

Ako vždy, tento článok poskytuje výber niekoľkých kníh, ktoré ma zaujali najviac. Každopádne vychádza ich omnoho viac, napríklad Slovart vydáva novú verziu Annu zo Zeleného domu a Ikar prinesie hneď niekoľko na pohľad pútavých trilerov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *