Fantasy výzva 2020

Obvykle sa do knižných výziev veľmi nezapájam, iba do výziev ohľadom počtu kníh. V minulom roku som si stanovila 70 kníh, čo som veľmi tesne splnila a na tento rok som si dala rovnaký cieľ. Rozhodla som sa však zapojiť do bookchallenge – Fantasy výzva 2020.

Open book ilustracia fantasy knihy vyzva

7 komentárov k “Fantasy výzva 2020”

    1. Super, som rada, že sa ti výzva páči a už teraz sa teším na tvoj výber kníh, môžeme sa navzájom inšpirovať 🙂

  1. Tiež sa zapájam do tejto výzvy a som za to rada, pretože vďaka nej si plánujem prečítať Pána prsteňov. Asi by som to len tak neurobila, keby ma neoslovila táto výzva, a presne ako si napísala, tak ide o to, aby sme si rozšírili obzory v rôznych fantasy „subžánroch“ (ak to tak môžem nazvať).
    A pre mňa je táto výzva aj o tom, že si prečítam knihy, ktoré mám dlhšie na poličke a neviem sa k ním dostať. 🙂

    1. Super, som rada, že sa zapojíš a dúfam, že sa ti Pán prsteňov bude páčiť. Ja chcem tiež prečítať knihy, ktoré mi doma ležia už dlhšie a stále som sa k nim akosi nedostala. Včera som tak prečítala prvý bod výzvy – klasický fantasy príbeh Jdi a přines mi hlavu krále. Celú trilógiu Vlčí věk mám doma už pomerne dlho a konečne som sa k nej dostala 🙂

  2. Fíha, nevyzerá to zle! Hoci mne asi viac než stačia tie moje výzvy 😀 Jednu pravidelne robím na GoodReads a týka sa počtu (tento rok som si ho zvýšila na 40), druhú mám zas každý rok z PopSugar a je to niečo na štýl ako uvádzaš ty vo svojom článku. Proste rôzne témy, aby si čitateľ rozšíril obzory 🙂

    1. Na GoodReads som si dala výzvu aj ja, to už je taká každoročná tradícia ? Každopádne prajem veľa šťastia a dobré knihy na čítanie pri výzvach ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *