December a knižné novinky

Krv z popola – Jennifer L. Armentrout | Zelený kocúr

Vydavateľstvo Zelený kocúr prináša fantasy novinku, ktorá si v zahraničí získala skvelé ohlasy. Budúcnosť celého kráľovstva leží na Poppiných pleciach. Je predurčená viesť krajinu do nej éry, nikto sa jej nesmie dotnúť ani prihovoriť sa. To však nikdy nebolo niečo, po čom by túžila. December prináša dlhoočakávané ya fantasy.

Madisonské mosty – Robert James Waller | Lindeni

Novinka Madisonské mosty nás zoberie do horúceho leta k príbehu čistej lásky, medzi ženou a mužom. December nemusí byť iba studený a chladný.
Náhodné stretnutie fotografa Roberta Kincaida a Francescy Johnsonovej, ženy v domácnosti. Kniha s atmosférou a príbehom, ktorý má svoju hĺbku. Možno poznáte aj rovnomenný film s Clitom Eastwoodom.

Posledná šanca – Andy Weir | Lindeni

Vychádza nová kniha známeho autora Andyho Weira. Preslávil ho sci-fi príbeh Marťan a v tomto žánri pokračuje aj novinkou Posledná šanca. Opäť sa vyberieme na vesmírne dobrodružstvo spolu s astronautom menom Ryland Grace. Posledný preživší na zúfalej misii Posledná šanca.

Fable – Adrienne Young | Motýľ

V novinke od vydavateľstva Motýľ spoznáme mladú Fable, dcéru najmocnejšieho kupcu v Úžinách. Svet nebezpčeného mora, námorníkov a schopnosti, ktoré bude musieť Fable využiť k tomu, aby získala, čo jej právom patrí.

Ničiteľ ríše – Victoria Aveyard | Motýľ

Vydavateľstvo Motýľ prináša aj ďalšiu fantasy novinku. Od autorky série Červená kráľovná vychádza Ničiteľ ríše. Krutý nepriateľ je rozhodnutý zničiť všetky kráľovstvá a tak musí začať spolupracovať výnimočná skupina zložená s pestrých a talentovaných ľudí…

Čierny kráľ – Janko Iša | Artis Omnis

December prináša aj druhé pokračovanie akčnej a zábavnej fantasy Kladivák. Janko Iša, talentovaný slovenský autor, nás zoberie na rýchlu a dynamickú jazdu naprieč Pressburgom. Zúri tu vojna gangov, tečú potoky krvi a Kladivák je na toto všetko pripravený s olovom a granátmi.

December sa ponesie aj v znamení druhej časti série Kladivák od slovenského autora. Janko Iša nás v druhej časti s názvom Čierny kráľ

Jeden komentár k “December a knižné novinky”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *