Aktuálne dianie v skratke

Náš kamoš spánok

Aby sme však nevynechali ani bežné mamičkovské rozprávanie – dcérka Rebeka sa má dobre (nesťažuje si, takže asi sa má naozaj dobre). Prešli sme si obdobím, asi troma týždňami, kedy mala cez deň veľmi kratučké spánky a vtedy som bola vyťažená na neviem koľko %. Čas na čítanie, blog alebo písanie skrátka nebol, bola som rada, že stíham základné veci (výhodou je, že keďže som doma neprekáža mi aj tri-štyri dni neumytá hlava 👩‍🦱). Každopádne sa zdá, že na nejakú dobu sa Rebeka rozhodla zasa na chvíľu spávať relatívne dobre.

Aj vďaka tomu vznikol tento článok, inak by nebol. Vďaka ti, Spánok.

Nosíme sa

Tento odstavec som nemohla vynechať, pretože nosenie je niečo, čo si veľmi užívam a aj touto cestou ho chcem vrelo odporúčať. Áno, mám doma aj kočík (dokonca dva) a Rebeka často spinká v kočíku. Niekedy však kočík odmieta a vtedy mám po ruke nosič (tieť mám dva, rovnováha je zachovaná). Ide o výborného pomocníka, či už doma, na úspávanie, alebo aj na záhradnej oslave, na ktorej sme nedávno boli. Rebeka ju pekne celú prespala, ja som sa s ňou aj naobedovala a všetci sme boli spokojní. Takže, len tak na okraj – ak zvažujete nosenie detí, choďte do toho a nebojte sa. Všetko je o praxi 😊.

Super správy na záver

Sľúbila som aj skvelé novinky, ktoré sú teda skvelé pre mňa a našu rodinku, ale rada sa o ne s vami podelím. Od začiatku roka s manželom riešime kúpu staršieho domu, ktorý chceme prerobiť a mať naše vysnívané spoločné bývanie. Zatiaľ totiž bývame u rodičov a isto chápete, že každý chce mať to svoje.

A konečne sa nám podarilo úspešne všetko vyriešiť (zmluvy, hypotéku, kataster a milión ďalších papierovačiek) a domček je oficiálne náš.

Čaká nás ešte dlhá cesta k bývaniu – ideme komplet prerábať skoro všetko 😅, ale už máme niečo svoje. Takže víkendy nanjnovšie trávime “brigádou”, zatiaľ vypratávame staré veci a čaká nás demolócia (jupí). Takže nám držte palce (ak máte niekto zlatú tehličku nazvyš, pokojne pošlite, budeme radi 😘) a určite ešte neskôr venujem prerábke aj samostatný článok, keď viac pokročíme.

Nadnes je to všetko, zavalila som tým, ako vyzerá naše aktuálne dianie, ale na dlhší čas tu lifestylový článok nebude. Veď posledný tu bol v marci – A je nás o jedného viac.
Podeľte sa aj vy o svoje aktuálne radosti a starosti, prípadne plány na leto 😍.

2 komentáre k “Aktuálne dianie v skratke”

  1. Tak ja osobne som na tom tak,že mala bude mať pomaly 8 mesiacov už je z nej veľká slečna učí sa už sedieť vlastne už sama sedí a spánok tak ten máme ako kedy aký aktuálne sa mi ju darí cez deň uspať iba v kočíku takže fungujem ako fungujem 😀 všetko robím vtedy keď je hore 😀 a leto aj mi plánujeme domček ale uvidíme čo s toho bude tento rok to chceme už doraziť:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *