Aké knižné novinky prinesie apríl?

Hoci aktuálne podmienky nie sú vo svete ani u nás ideálne kvôli šíreniu vírusu, pozitívom môžu byť práve knižné novinky na apríl, ktoré nám vydavateľstvá ponúkajú. Veď ako lepšie stráviť voľný čas než s dobrou knihou?

knižné novinky

7 komentárov k “Aké knižné novinky prinesie apríl?”

  1. Táto situácia je naozaj smutná. Hoci sa vydavatelia stále snažia priniesť nám novinky včas… Rada by som podporila všetky moje obľúbené vydavateľstvá, ale vravím si, že až táto kríza pominie, tak si doprajem kúpu kníh, keď budú kníhkupectvá otvorené.
    Najviac ma zaujala Nadácia od Isaaca Asimova, myslím, že on je klasika sci-fi. A ešte Holubica a had, blogeri, čo to už čítali si pochvaľovali najmä prepracovaný svet.

    1. Super, ja som tiež nedávno urobila nákup, len čo, keď tých kníh je toľko ? Každopádne dúfam, že sa ti knihy budú páčiť, Mrtvý lotr vyzerá fakt super ?

  2. Ja sa najviac teším na Třpytíci se město 🙂 Krásna obálka, skvelá anotácia a veľmi milá autorka…sledujem ju na Insta a fakt sa na jej príbeh móc teším 😀 Držím jej palce, aby si získala množstvo fanúšikov, lebo teraz ju v poslednej dobe dosť zhadzovali, uf, zlo v knižnej sfére, niečo strašné O_O…

    1. Ja som našla jej profil na ig až po tom, ako som videla knihu v novinkách a tak som si trošku vyhľadala o nej info. Na Instagrame pôsobí veľmi milo, má krásne fotky a súhlasím, obálka vyzerá naozaj výborne a na príbeh som už čítala zopár dobrých ohlasov z jej okolia a veľmi sa naň teším 🙂 Áno, zachytila som trošku aj tú kauzu so zlým odpromovaním a veľmi ma to mrzí 🙁 Knižná komunita by si navzájom mala pomáhať, podporovať sa a rovnako tak autori – ja odporúčim tvoju knihu, ty moju a naši čitatelia dostanú super tipy na čítanie 🙂 Tak dúfam, že si aj tak nájde kniha svojich čiatateľov ja ju mám v pláne 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *