3x áno pre literárne súťaže

Patríte medzi začínajúcich spisovateľov alebo si len tak píšete sami pre seba a svoje literárne diela si odkladáte do krabice?
Na Slovensku máme zaujímavé literárne súťaže, niektoré sú lokálne či regionálne, iné sú celoslovenské a za tie roky už pomerne slávne.
V dnešnom článku som si vybrala tri súťaže, ktoré vám bližšie predstavám.

5 komentárov k “3x áno pre literárne súťaže”

    1. Základné informácie sú uvedené v článku plus je sú tam odkazy na oficiálne weby, kde sú podrobnosti o súřažiach aj kontakty na organizátorov 🙂 Aké info vás zaujíma? Ak budem vedieť rada odpoviem, ak nie odporúčam hľadať na spomenutých stránkach 🙂

  1. Do literárnej súťaže som sa raz zapojila, ale neuspela som. Organizovala ju naša mestská knižnica a bolo to finančne pekne hodnotené. Ale určite to bola skvelá skúsenosť. Ale teda nešlo iba o fantasy žáner.
    Som rada, že máme na Slovensku takéto súťaže a že SlavCon sa rozhodol posielať aj spätnú väzbu, pretože si myslím, že tá je najdôležitejšia.
    Ak by niekto z čitateľov uvažoval, tak odporúčam zapojiť sa, hihi.

    1. Ja som sa kedysi na základe tiež párkrát zapojila, s poéziou aj prózou, ale potom som to akosi nechala tak. Uvažujem, že by som sa zasa niekedy vrátila k písaniu, možno aspoň zopár poviedok ? A súhlasím, tá spätná väzba je super, veľa začínajúcich autorov sa nemá s kým poradiť a získať hodnotenie od človeka, ktorý píše alebo má veľa načítané je určite výborné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *