Zhrnutie | Čo priniesol august?

Dva dni po štátniciach som zasa zamierila do nášho hlavného mesta, konkrétne do Incheby. Naša firma, ktorej súčasťou som už rok (ako to beží) oslavovala 12. výročie a to naozaj vo veľkom štýle. Tisíc ľudí, super catering, nová vízia spoločnosti, ale aj prehliadka áut Mercedes-Benz. Cez prestávku som samozrejme s kolegami poobzerala vystavené autá, všetky boli krásne. Žiaľ, kvôli nedostatku času, neboli k dispozícii skúšobné jazdy, to by sme sa všetci asi celý deň iba vozili 🙂

Mercedes B trieda sa mi pozdával – nie príliš veľký a vhodný do mesta aj na cesty (vraj?)

Tretím zážitkom z osobného života bol výlet do poľského zábavného parku Energylandia. Bola to moja prvá návšteva a rozhodne chcem ísť znova – výborné atrakcie, niektoré na môj vkus až priveľmi adrenalínové. Každopádne na svoje si prídu deti aj dospelí, nechýba ani kúpalisko a tobogány, predstavenia a vodné atrakcie.
Napriek môjmu strachu z horských dráh a adrenalínových kolotočov ma predsa len na niektoré vytiahli. Užívala som si najmä zábavné dráhy s vodou, kde sme boli skoro celí mokrí, ale bolo také teplo, že sme rýchlo uschli.

Samozrejme, okrem zážitkov a výletov som sa snažila aj prispievať na blog a zverejniť nejaké články. Podarilo sa mi udržať na štandarde – 4 články za mesiac.

Knižný august bol venovaný novinkám, ktoré sa dostali do kníhkupectiev.

Ďalší článok bol venovaný práve už spomínaným štátniciam – Bakalárska skúška.

Nasledujúce dva články boli recenzie:
Metalurg – Brandon Sanderson – prvý diel výbornej sci-fi trilógie, ktorú vrelo odporúčam

Venile – Valentína Sedileková – taktiež prvá časť, tentoraz fantasy príbeh z nového sveta

A v závere článku sa ešte pozrieme na knihy.
Do knižnice mi pribudli dva nové tituly ako odmena za štátnice a to záverenčý diel trilógie od Sarah J. Maas – Na dvore z krídel a zmaru a Síla stínů – Cinda Wiliams Chima.

Prečítala som…
Na dvore z krídel a zmaru som v auguste rovno aj prečítala a onedlho sa môžete tešiť na recezniu.

Rovnako tak som dočítala Nimba, pokračovanie Kosca od Neala Shustermana. Dvojka bola ešte lepšia než jednotka a to je už čo povedať…

Nechýbala ani dávka histórie v knihe Oheň a krv od Georga R. R. Martina. Od tejto knihy som čakala viac, ale ide skôr o prerozprávanie histórie a hoci poznatky a fakty sú úžasné, z dejovej stránky to nebol až taký zážitok.

3 komentáre k “Zhrnutie | Čo priniesol august?”

    1. Energylandia je naozaj výborná, odporúčam, tam za jeden deň človek ani nestihne všetko prejsť 😀 A ďakujem za gratuláciu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *