Trenčiansky hrad | Knihomoľ na cestách

Nedávno som sa v článku venovala mojej návšteve dvoch krásnych hradov Beckova a Čachtického hradu. V nedeľu 13. septembra som opäť vyrazila na cesty a kroky, resp. kolesá auta tentoraz smerovali do Trenčína. Cieľom cesty bol známy Trenčiansky hrad. 


Ako študent pravidelne cestujúci do Trnavy som sa ani ja nevyhla pohľadu na malebný Trenčiansky hrad týčiaci sa do výšku v centre mesta. Často sa naň organizujú školské výlety, ale mňa to akosi obišlo a tak som na hrad zavítala v horúce nedeľné popoludnie s rodinou.

6 komentárov k “Trenčiansky hrad | Knihomoľ na cestách”

  1. Och, tak to bol krásny výlet! Mám rada hrady a zámky a… Vlastne akékoľvek historické miesta ? Nanešťastie som toho však ešte veľa na Slovensku nevidela. Trenčiansky hrad je presne jedna z lokácií, kam som sa ešte nedostala, ale hádam sa to raz zmení ? Zatiaľ vďaka za takýto sekundárny zážitok v skvelom článku ?

    1. Dúfam, že sa na Trenčiansky hrad niekedy dostaneš. Ja som tiež štyri roky chodila okolo a konečne sa to podarilo, takže nikdy nie je neskoro a presne, na Slovensku je veľa toho čo sa dá navštevovať 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *