September a mesačné zhrnutie

Oficiálne nám začala jeseň a september priniesol chladnejšie počasie. V mojom prípade bol tento mesiac bohatý na nové knihy, ale aj skvelé zážitky.

mesačné zhrnutie

Blog

Za september pribudlo na blogu 6 článkov.
V úvode mesiaca to boli mesačné zhrnutie a následne Knižné novinky na tento mesiac, ktorých bolo veľa. Vyšlo toľko super kníh.

knižné novinky

Založila som novú rubriku Knihomoľ na cestách, kam chcem pridávať príspevky, články a fotky z rôznych výletov. Zatiaľ som tam dva články, oba pribudli v septembri a ak hľadáte tipy na výlety, môžete sa inšpirovať.

trenciansky hrad knihomol na cestach

6 komentárov k “September a mesačné zhrnutie”

 1. U nás v škole to zatiaľ vyzerá, že ideme od 15. prezenčne. Ak mám byť úprimná, ja som ten druhý prípad, ktorý dúfal, že práveže bude výučba online. Školu mám totiž v oranžovej zóne, žijem v zelenej… A neviem, keď si predstavím tú kopu ľudí z kade tade aj zo zahraničia… Inými slovami, covidu sa ma podarilo vydesiť dostatočne na to, aby som radšej chcela zostať doma 😀 Tak uvidíme, či si to medzi tým naša fakulta rozmyslí alebo sa, naopak, tie čísla upokoja.

  Čo sa týka kníh, tak v porovnaní s augustom som výrazne spomalila tempo a prečítala iba dve knihy 😀 Obidvoje boli ale skvelé a môžem odporúčať – If Only They Could Talk (J. Herriot) a Becoming (M. Obama) 🙂

  1. To vlastne chápem, že je tu určitá obava pri takomto cestovaní. Ja som v Trnave, kde študujem, aj tak, lebo dochádzam do Bratislavy do práce, takže možno som si na to už tak zvykla, že to už ani neriešim (samozrejme, dodržiavam všetko čo sa má) ? Tak uvidíme, ideálne by bolo najmä to, aby sa celá situácia zlepšila. A ďakujem za super tipy na čítanie ?

  1. To s tými plánmi poznám, niekedy je lepšie neplánovať a potom toho človek stihne v podstate možno rovnako (alebo viac) ale je z toho dobrý pocit ??

 2. Světla na obloze už mám delší dobu v plánu si přečíst, ale jaksi jsem se k tomu nedostala. 🙂
  Jinak já mám online výuku už od začátku, což na jednu stranu jsem ráda, ale na druhou stranu mě to štve. Hlavně komunikace s katedrou je naprosto úděsná, rozvrh nemáme a teď jsme zjistili, že tam jsou předměty se starou akreditací. Bomba. 😀

  1. Myslím, že Světla na obloze sú dobré čítanie a veľa ľudí ich chváli, za mňa taký lepší priemer a môžem ich odporúčať 😀 Och to ma mrzí, že máte takéto problémy, ja teraz riešim konzultačky so školikteľkou tak som tiež zvedavá aká bude tá komunikácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *