Rozumbrady | Zábavou sa učíme

Majú na svedomí super akcie so zameraním na vzdelávanie sa zábavnou formou, obvykle kvízmi a súťažami. Eventy sú organizované v rôznych podnikoch Bratislavy. Oplatí sa preto sledovať facebookovú stránku Rozumbrady, kde zverejňujú všetky svoje podujatia.

Obvykle sa súťaží v malých tímoch a témy sú rôzne, na feburár som napríklad videla Potterovský kvíz alebo Harry Potter vs Pán Prsteňov.

Rozumbrady a ich vízia?

Vlastnými slovami tímu:

“Snahou tohoto združenia bolo, je a vždy bude hravou formou trochu povznášať vedomosti ľudí slovenských a odtiahnuť ich od reality tým, že si potrápia svoje mozgy a niektorý určite aj brady.”

Prečo o tom vlastne píšem?

Myslím si, že je skvelé čo táto partia robí. Združuje ľudí, rôznych fanúšikov, ale aj skrátka kamarátov a verejnosť s dobrým úmyslom. Ľudia sa môžu niečo naučiť, zabavia sa, zmysluplne strávia svoj voľný čas (nesedia len na tých internetoch) a celá táto myšlienka je výborná.

Keďže študujem v Trnave, do Bratislavy to nemám až tak ďaleko. Dúfam, že nájdem niekoho, kto by so mnou na podobný event išiel (Bratislava, Trnava a okolie pokojne mi píšte ak by mal niekto záujem).

Rozumbrady kviz sutaz o.z.

Ďalším z dôvodov je, že Rozumbrady budú aj na tohtoročnom festivale SlavCon 2020. V sobotu si pripravia workshop a vedomostný kvíz, takže sa rýchlo ešte niečo našprtám, dúfam, že budú aj knižné otázky, v tejto sekcii by som mohla niečo vidieť.

Ak už nemáte možnosť niekedy prísť na ich eventy, určite si poznačte ich účasť na SlavCone a spoločne si zmeráme vedomosti v ich kvíze.

Rozumbrady kontakty:
web 
Facebook

6 komentárov k “Rozumbrady | Zábavou sa učíme”

    1. Súhlasím a ja osobne ich aj obdivujem, určite to nie je jednoduché organizovať takéto súťaže a podobne a nie každý sa na to podujme, takže dúfma, že budú pokračovať ?

  1. Fakt som už dlho na tvojom blogu nebola… Ach jaj, no škoda, že som sa o tom dozvedela dva týždne po tom kvíze a zrovna je teraz aj tá karanténa. No ale po tom, keď sa toto uzavretie skončí, môžeš so mnou počítať. Dosť ma to láka. A možno sa mi podarí prečítať konečne Pána Prsteňov (minimálne prvý diel).

    1. To by bolo super ❤️ Určite bude fajn, keď pôjdeme aspoň dve, môžeme sa pridať aj k nejakému tímu ? A keby som nevedela trafiť na miesto konania kvízu, ty ma zachrániš ? Tak verím, že keď budú priaznivejšie podmienky, tak sa na nejaký ich event vyberieme ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *