Polovica leta je za nami

Ahojte, knihožrúti! Júl skončil a august sa už rúti na svojej letnej ceste. Poďte sa spolu so mnou pozrieť, aký bol môj minulý mesiac a čo mám nové v blogovom i reálnom živote.

mesačné zhrnutie

Zo života

Začnem odkonca – mimo knižným a mimo blogovým životom. V polovici júna som nastúpila do svojej oficiálne 1. práce po ukončení školy. Začala som pracovať ako marketérka pre firmu a e-shop s prírodnou a bio kozmetikou (Bioruža – nie, toto nie je platená reklama 😁).

Zaúčanie a celkovo nástup bol pomerne náročný, zvyknúť si na nový kolektív, časový režim, dochádzanie a všetko okolo. Každopádne, v práci sa mi páči a verím, že sa všetko časom utrasie a bude aj vaic času na koníčky a čítanie.

2 komentáre k “Polovica leta je za nami”

  1. Gratuluju k nové práci :), také dělám markeťačku :D. A je to přesně jak říkáš, jakmile vstoupí do života práce, najednou už není tolik času :).
    Jinak Nevlastní sestru jsem také nedávno četla, ale úplně mě ta knížka nezaujala, abych pravdu řekla. Nebyla úplně špatná, ale čekala jsem víc.

    1. Ďakujem, veru, s tým časom je to náročné 🙂 Tak ono Nevlastná sestra je cieľovka asi pre mladšie, občas to bolo na mňa také rozprávkové, ale zasa bavilo ma to veľmi 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *