Marcové novinky vo svete kníh

Označenie marca za mesiac kníh je všeobecne známe a tak v tento mesiac vychádza možno ešte viac nových kníh ako inokedy. Vybrala som niektoré marcové novinky, ktoré ma zaujali a rada by som vám ich odporúčala.

knižné novinky

Koniec Zemského kráľovstva – Elise Kova – CooBoo

Jedna z mojich najočakávanejších noviniek je tretia časť YA fantasy série Mágia živlov. Príbeh Vhally Yarlová v sebe objavila moc ovládať vietor, ktorá sa nevyskla už skutočne dlho. Zapletá sa však do služieb svojej krajiny a tiež do lásky k princovi. Ak ste nečítali Prvú veternú čarodejku a Pád ohnivého princa, verím, že vás navnadím aj takto (a ešte článkom 5 dôvodov prečo čítať Mágiu živlov).

Magia zvivlov elise kova prva veterna carodejnka

2 komentáre k “Marcové novinky vo svete kníh”

  1. Tak pro mě to byl teda spíš měsíc čtecí krize než měsícem knih. Ale snad se mi podařilo už z ní dostat. Ale bylo to kruté :p přes 2 týdny jsem knihu nevzala do ruky, i když 2 rozečtené na mě volaly o 106.

    1. Každý máme občas také obdobie, nič si z toho nerob. Ja som tiež nejako veľa nečítala, na druhej strane niekedy nie je na škodu dať si pauzu od čítania a potom sa vrátiť s novým elánom. Tak ti prajem, nech ťa čítanie najmä baví a aby si mala šťastnú ruku na výber titulov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *