Knižný august

Leto sa nám prehuplo do druhej polovice a horúce dni môžeme stráviť v spoločnosti dobrých príbehov. Prinášam vám výber knižných noviniek, ktoré sa v auguste dostanú na pulty kníhkupectiev.

Hraničiarov učeň : Obliehanie Macindawu | John Flanagan | Egmont
Fanúšikom série Hraničiarov učeň poteší vydanie siedmej časti s podtitulom Obliehanie Macindawu. Po dlhej dobe sa aj Slováci zdá sa dočkajú kompletnej série, ktorá bola zatiaľ dostupná iba v češtine. Ak nepoznáte sériu s historickými prvkami a výbornými postavami, ktorá dokazujem že hrdina nemusí mať vždy veľké svaly, určite vám ju odporúčam.

3 komentáre k “Knižný august”

  1. Kniha Mořská panna mě zaujala, mám ráda Malou mořskou vílu Ariel =D a celkově příběhy s mořskými pannami, tak že se po ní asi podívám. =)

    1. Malá morská víla je super a práve preto ma tiež zaujal tento príbeh, dúfam, že sa mi dostane do ruky a prečítam si ho 🙂

  2. Je tu celkom zaujímavý výber ale najviac ma zaujala knižka Moje skutočné meno je Hanna. Po dlhej dobe obieham blogy (isto si si všimla neaktivitu) no bola som bez laptopu a mňa to cez mobil až tak nebaví, ale som späť 🙂 Dúfam, že sa máš dobre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *