Knižné novinky | Aké nové knihy vychádzajú?

Na november sa pripravuje mnoho skvelých kníh a rozhodne sa máme na čo tešiť. Niektoré posunuté vydania sa dostanú do predaja, napríklad tretí diel Smrteľných strojov od Philips Reeva, na ktorý sa veľmi teším. Okrem toho však vychádzajú aj nové knihy.

knižné novinky


Beštie a bojovníci – Michal Ivan – Artis Omnis
Michal Ivan je známy a veľmi talentovaný výtvarník zaoberajúci sa prevažne fantasy a sci-fi témami. Okrem knižných obálok najmä Juraja Červenáka sa realizuje aj v hernom svete napríklad Word od Warcraft,… Beštie a bojovníci sú reprezentatívnym artbookom, ktorý bude nepochybne pastvou pre oči.
Viac o knihe sa dočítate tu.

obálka Beštie a bojovníci nové knihy

3 komentáre k “Knižné novinky | Aké nové knihy vychádzajú?”

  1. Prečo som sa k tomuto článku vrátila, sama neviem. Všetky knihy, okrem poslednej v češtine, ma zaujali. Magický expres mi pripomína tú rozprávku Polárny expres, takže by som to čítala niekedy počas vianočných sviatkov. Všetky tie svety vyzerajú ako kniha s témou, nad ktorou by sme možno mali viac premýšľať. Od Holly Black som nič nečítala, ale ani sa v blízkej dobe nechystám. A Sherwood som si už „pořídila“ ako odmenu za jazykový certifikát 😀 (spolu s Nikdyuš).

    1. Noo ja o tej poslednej tiež uvažujem, lebo sériu Červená kráľovna som vzdala pri trojke a zatiaľ sa k nej neplánujem vrátit 😀 Ale ak sa niekomu tá séria páčila, dala som to sem ako tip na novinku 🙂 Všetky tie svety vyzerajú super a oceňujem, že ide o našu domácu slovenskú knihu 🙂 A na Sherwood sa veľmi teším – Robin Hood je srdcovka 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *