Knižné novinky | August

Akurát som sa vrátila z dovolenky v Tatrách, preto aj Knižné novinky na august vychádzajú o niečo neskôr než obvykle. Každopádne, aj na tento mesiac mám pre vás skvelé knižné tipy.

knižné novinky

Pád ohnivého princa – Elise Kova | CooBoo

August prináša druhé pokračovanie ya fantasy série Mágia živlov. Prvá veterná čarodejka nás zoznámila s ríšou Solaris a mladou učnivou z knižnice, v ktorej drieme silná mágia. Vhala sa učí ovládať svoje schopnosti, pretože vojská ríše vyrážajú na front a jej sila by mohla rozhodnúť ako celá vojna dopadne. Na úlohu jej učiteľa sa podujme korunný princ a najsilnejší Ohnivý mág – princ Aldrik.

5 komentárov k “Knižné novinky | August”

    1. Rozhodne súhlasím, obe série mám na tbr zozname. Zo Smrteľných strojov som zatiaľ čítala prvé dve časti a bolo to naozaj vydarené ?

    1. Ja som z Husitskej trilógie čítala zatiaľ jednotku a je to dosť dobré, môžem vrelo odporúčať. Čo sa týka Anny Frankovej, mňa hlavne teší, že je to spôsob ako osloviť mladú generáciu aj takouto netradičnou formou 🙂

  1. Dosť mi z nich padlo do oka. Všimla som si na Instagrame, že ti prišli oba diely z Mágie živlov. Ak si to prečítaš a bude sa ti to páčiť, tak si to na tvoje odporučenie veľmi rada kúpim, pretože ma to zaujalo, už keď vyšiel prvý diel. Ale teda, radšej si v tomto počkám na tvoj názor. 🙂
    O Denníku Anny Frankovej uvažujem už dlhšiu dobu, pretože som to nikdy nedočítala a spracovanie v grafickej novele je určite skvelý nápad ako silnejšie príbehy priblížiť aj publiku, ktoré nie je veľmi literárne založené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *