Halloween 2022 | Noc strašidiel a trikov

Ako naša párty vyzerala?

Kostýmy – halloweenska hudba – halloweenske fotenie a hlavne zábava a skvelá nálada. A popcorn spolu s tematickými halloweenskymi želé cukríkmi 😊.

Mala som za sebou ťažkú noc (dcérka sa často budila) a nestihla som si urobiť žiadny make-up. Na druhej strane som už vyše pol roka poriadne nespala, takže také kruhy pod očami ako mám by sa ani líčením nedali urobiť 😁.

Natiahla som však na seba kostým čarodejnice, môj obľúbený, ktorý dokážem zostaviť takmer vždy. Nechýbal mi čarodejnícky klobúk, prútik (na výber mám hneď z troch z mojej potterovskej zbierky), čierne šaty a korzet (a prvýkrát som vyskúšala aj kožené chrániče predlaktí, ktoré mám už dlho doma).

Kostým klasickej čarodejnice som popri fotení prestriedala s maskou inšpirovanou Dia de los Muertos, mexická verzia Dušičiek. Avšak po fotení sme sa zhodli, že by som mohla byť voľne interpretovaná bohyňa života a smrti alebo Morena počas jarných osláv, vyberte si, čo sa vám páči 😃. O make up sa postaral instagramový filter (vďaka za modré technológie 💖).

Halloween 2022 bol iný ako ostatné. Do partie sa k nám pridala aj moja malá dcérka. Bola však zábava, užili sme si to a vznikli aj zaujímavé fotky. Niekoré použijem na instagram, niektoré sem do článku a zopár do rodinného albumu.

A ako ste prežili Halloween 2022 vy?

P.S. Fakt, že takto oslavujem Halloween neznamená, že neoslavujem aj Dušičky, pre mňa sa to nevylučuje. Takže áno, bola som aj s dcérkou a rodinou na cintorínoch pomodliť sa a zapáliť sviečky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *