Fantasy výzva 2020

Fantasy výzvu vymyslela naša redakcia webov Multiverzum a Fantasy knihy a teda aj ja som sa podieľala na jej tvorbe. Cieľom je rozšíriť obzory fanúšikov fantasy a celkovo dostať fantasy a príbuzné žánre viac do povedomia. Teším sa, že sa trošku prinútim čítať rôzne žánre.

Na rok 2020 nás čaká 12 tém, v priemere teda jedna na mesiac, čo je podľa mňa tak akurát.

Podrobnosti o výzve a jednotlivých témach nájdete na webe
Fantasy kníh – v tomto článku.

Každý, kto sa zapojí a úspešne výzvu splní bude na konci roka v žrebovaní o super ceny. Stačí na Facebooku alebo Instagrame zverejniť ku každej téme príspevok s knihou, ktorú ste prečítali a použiť hešteg #fantasyvyzva2020

Budem prispievať na instagram (ak ma nesledujete, môj profil je @my_fantasydream) a môžete sa tešiť aj na súhrnný článok ako sa mi vo výzve vodilo. A určite pridám aj info na Facebook.

Ako ste na tom vy a knižné výzvy?


Budem rada, ak mi napíšete či sa do nejakých výziev zapájate, prípadne vás táto fantasy výzva 2020 zaujala natoľko, aby ste ju spolu so mnou plnili.

Otvorena kniha open book

7 komentárov k “Fantasy výzva 2020”

    1. Super, som rada, že sa ti výzva páči a už teraz sa teším na tvoj výber kníh, môžeme sa navzájom inšpirovať 🙂

  1. Tiež sa zapájam do tejto výzvy a som za to rada, pretože vďaka nej si plánujem prečítať Pána prsteňov. Asi by som to len tak neurobila, keby ma neoslovila táto výzva, a presne ako si napísala, tak ide o to, aby sme si rozšírili obzory v rôznych fantasy „subžánroch“ (ak to tak môžem nazvať).
    A pre mňa je táto výzva aj o tom, že si prečítam knihy, ktoré mám dlhšie na poličke a neviem sa k ním dostať. 🙂

    1. Super, som rada, že sa zapojíš a dúfam, že sa ti Pán prsteňov bude páčiť. Ja chcem tiež prečítať knihy, ktoré mi doma ležia už dlhšie a stále som sa k nim akosi nedostala. Včera som tak prečítala prvý bod výzvy – klasický fantasy príbeh Jdi a přines mi hlavu krále. Celú trilógiu Vlčí věk mám doma už pomerne dlho a konečne som sa k nej dostala 🙂

  2. Fíha, nevyzerá to zle! Hoci mne asi viac než stačia tie moje výzvy 😀 Jednu pravidelne robím na GoodReads a týka sa počtu (tento rok som si ho zvýšila na 40), druhú mám zas každý rok z PopSugar a je to niečo na štýl ako uvádzaš ty vo svojom článku. Proste rôzne témy, aby si čitateľ rozšíril obzory 🙂

    1. Na GoodReads som si dala výzvu aj ja, to už je taká každoročná tradícia ? Každopádne prajem veľa šťastia a dobré knihy na čítanie pri výzvach ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *